Best Western Plus Hotel Mektagonen

Kontakt

Bokning, frågor, tips eller annan information - ring eller mejla oss!

031 387 90 00  
info@hotelmektagonen.se

Vår reception är bemannad dygnet runt, alla årets dagar. 

Hotel Manager/Finance Manager
Linda Fehrling
Telefon: 031 387 90 20 
Mobil: 0700-908 214
Email: linda.fehrling@hotelmektagonen.se


Finance & Sales
Alexandra Stenberg
Telefon: 031 387 90 11
Email: alexandra.stenberg@hotelmektagonen.se


Front Office Manager
Linda Grinder
Telefon: 031 387 90 22
Mobil: 0769-495 780
Email: linda.grinder@hotelmektagonen.se



Housekeeping Manager
Eleonor
Telefon: 031 387 90 23 
Mobil: 0707-606 841


Food & Beverage Manager
Jessica Hedberg
Telefon: 0738-032326
Email: jessica.hedberg@hotelmektagonen.se


Revenue Manager
Lisa Bengtsson
Telefon: 031-387 90 21
Email: lisa.bengtsson@hotelmektagonen.se

Reservation Manager (
Gruppbokning & Konferens)
Anna Jarnell
Telefon: 031 387 90 26
Email: anna.jarnell@hotelmektagonen.se 

Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated. © 2002-2019 Best Western International, Inc. All rights reserved.
Integritets och Cookie policy
Vi värnar om din integritet och för oss är det viktigt att du känner dig trygg med hur vi hanterar dina personuppgifter.
Vår hemsida använder cookies dels för att optimera hemsidans funktion och dels för att kunna läsa statistik. Genom att du besöker och använder vår hemsida eller dess tjänster förstår du och accepterar hur vi hanterar dina personuppgifter enligt vår integritetspolicy.